• Aktualności

      • Dzień Dziecka

      • "Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się, śmiej  i kochaj tak, jak dziecko, i serce dziecka zawsze miej!"     

           Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

                   Szczególnie zapraszać do zabawy nie trzeba było. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, - to wszystko czekało na najmłodszych uczniów  z okazji ich wielkiego święta, czyli Dnia Dziecka. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji.  Lody, babeczki i słodkości smakowały wyjątkowo, bo pod "gołym niebem" wszystko lepiej smakuje. Było wesoło, kolorowo, bajkowo i muzykalnie!                                               Agnieszka Prasuła

      • Nasze sukcesy w Powiatowym Konkursie Ekologicznym Osobliwości Rezerwatu Świder

      • W ramach XXII Spotkań nad Świdrem, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie zorganizowała Powiatowy Konkurs Ekologiczny Osobliwości Rezerwatu Świder. Organizowane od wielu lat wydarzenie miało na celu poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej związanej z rzeką Świder i Rezerwatem Świder. Laureatkami tegorocznego konkursu zostały dwie uczennice z naszej szkoły. Pierwsze miejsce w kategorii zdjęcie zajęła Lena Piętka z klasy 6a, trzecie miejsce w kategorii album uzyskała Zuzanna Skolimowska z klasy 5a.

                                  Obu dziewczynkom gratulujemy!

                                                                                                                       Małgorzata Żelazowska

      • Konkurs wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie

      • Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie i promieniotwórczości. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów wiedzy o polskich noblistach i ich osiągnięciach. Konkurs kierowany był do uczniów klas 7 i 8.  Wzięło w nim udział   20 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą dotyczącą życia prywatnego, zawodowego i odkryć naszej polskiej noblistki. Wszyscy uczestnicy otrzymali  pozytywne uwagi, a 11 najlepszych osób oceny celujące z fizyki lub chemii do wyboru. Jury po sprawdzeniu testów postanowiło nagrodzić następujące osoby.

       Miejsce I - Anna Ocypa

       Miejsce II - Maja Woźnica, Izabela Staros

       Miejsce III - Wioletta Długaszek, Kacper Przybysz

       Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.   Zwycięzcom gratulujemy.

     • Nagłówek

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.