• Kadra

    • Kadra kierownicza

        • Agata Michalczyk
        • Agata MichalczykDyrektor
        • Maria Święch
        • Maria ŚwięchWicedyrektor
        • Dorota Cieplińska
        • Dorota CieplińskaWicedyrektor
    • Nauczyciele

        • Monika AntosiewiczEdukacja wczesnoszkolna
        • Mirosława AdamskaReligia
        • Ilona Araszkiewicz-Michalska Wychowanie fizyczne
        • Marcin Bąbel Wychowanie fizyczne, Świetlica
        • Beata Badurek Język polski
        • Katarzyna Barcikowska-Żaczek Edukacja wczesnoszkolna, EDB
        • Aneta BartnickaJęzyk polski
        • Tomasz Bartnicki Wychowanie fizyczne, Informatyka
        • Małgorzata Belkiewicz Pedagog
        • Magdalena Bieńkowska Geografia, Świetlica
        • Edyta Bocian Edukacja przedszkolna, Świetlica
        • Beata Bogdańska Edukacja przedszkolna
        • Katarzyna Bogdańska Edukacja wczesnoszkolna
        • Elżbieta Budyta Edukacja wczesnoszkolna
        • Paweł Budyta Wychowanie fizyczne, Świetlica
        • Dorota Cieplińska Historia, Przyroda
        • Małgorzata Dróżdż Język angielski
        • Wioletta Domańska-GańkoLogopeda
        • Katarzyna Galas Historia
        • Grażyna Główka Edukacja wczesnoszkolna
        • Marek Gontarz Wychowanie fizyczne,
        • Ewa Górka Język angielski, Doradztwo zawodowe
        • Joanna Jesion nauczyciel wspomagający, WDŻ
        • Jolanta Kaczorek Język polski
        • Magdalena Konca Matematyka, Zajęcia techniczne, Informatyka
        • Aneta KondejRewalidacja
        • Marlena Kosno Matematyka, Informatyka
        • Beata Kurek Język rosyjski
        • Agnieszka Maciąg WOS, n-l wspomagający
        • Zofia Macios Religia
        • Grażyna Marek Matematyka
        • Renata Mazek Matematyka
        • Małgorzta Michałowicz Biologia
        • Ewa Możdżonek Muzyka, Edukacja wczesnoszkolna
        • Alicja Pacek Język polski
        • Anna Piętka Język rosyjski, n-l wspomagający
        • Bartłomiej Piętka Historia, Bibliotekarz, Świetlica
        • Sylwia Piętka-Wicick Język polski, Język rosyjski
        • Agnieszka Prasuła Edukacja przedszkolna
        • Beata Prokurat Edukacja wczesnoszkolna
        • Marta Ratter-Jarząbek Chemia
        • Anna Rogowska-Piętka Fizyka, Technika, Świetlica
        • Anna Rola Nauczyciel wspomagający, Edukacja przedszkolna, Rewalidacja
        • Dorota Rosłaniec Edukacja wczesnoszkolna
        • Aneta Rosochacka-Wykieł Język polski
        • Ewa Sajdak Język angielski
        • Katarzyna Sęk Edukacja przedszkolna
        • Elżbieta Spanier Pedagog, WDŻ
        • Grażyna Sujak Bibliotekarz
        • Maria ŚwięchEdukacja wczesnoszkolna
        • Karolina Tomaszewska Logopeda
        • Andrzej Wielgołaski Kierownik świetlicy
        • Bartłomiej Wiesner Język angielski, Informatyka, J. rosyjski
        • Mariusz Wróblewski Religia
        • Teresa Zawada Edukacja wczesnoszkolna
        • Monika ZawadkaEdukacja przedszkolna
        • Małgorzata Żelazowska Plastyka, Zajęcia artystyczne, Muzyka
        • Marzena Muchan-l świetlicy
        • Katarzyna BogdańskaBiologia
        • Grażyna Główkapedagog
        • Katarzyna Smolak-Cicheckapsycholog
        • Wiktoria Banaszekn-l świetlicy
        • Monika RedaEdukacja przedszkolna
        • Justyna ŁykusChemia, n-l świetlicy
        • Paulina Jedynaknauczyciel wspomagający
    • Wychowawcy klas

        • Monika ZawadkaJeżyki
        • Katarzyna SękBiedronki
        • Edyta BocianMotylki
        • Agnieszka PrasułaŻabki
        • Katarzyna Bogdańska 1 A
        • Wiktoria Banaszek1 B
        • Teresa Zawada1 C
        • Monika Antosiewicz2 A
        • Beata Prokurat2 B
        • Katarzyna Barcikowska Żaczek2 C
        • Dorota Rosłaniec3 A
        • Ewa Możdżonek 3 B
        • Grażyna Główka3 C
        • Marlena Kosno4 A
        • Anna Rogowska-Piętka4 B
        • Jolanta Kaczorek4 C
        • Beata Badurek5 A
        • Anna Piętka5 B
        • Ewa Górka6 A
        • Marek Gontarz6 B
        • Marcin Bąbel6 C
        • Aneta Bartnicka6 D
        • Małgorzata Dróżdż7 A
        • Magdalena Bieńkowska7 B
        • Aneta Rosochacka-Wykieł7 C
        • Małgorzata Żelazowska7 D
        • Tomasz Bartnicki8 A
        • Renata Mazek8 B