• Aktualności

      • Bal karnawałowy

      • Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 27 stycznia podczas balu karnawałowego w Szkole Podstawowej im Armii Krajowej w Kołbieli. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Ten wyjątkowy dzień umiliło przedszkolakom przedstawienie teatralne przygotowane przez Teatr  Katarynka. Po obejrzeniu przedstawienia rozpoczęła się karnawałowa zabawa. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok 

      • Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom

      • „Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom

       Zdrowia, pomyślności!

       Uśmiechów na co dzień i dużo radości”.

       Ważny dzień, bo ważni bohaterowie.

       Przedszkolaki szykowały się długo, uczyły piosenek, wierszyków. Przygotowały piękne laurki oraz upominki dla Ukochanych Babć i Dziadków.

       Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.

       Szczególnie tak ważnego zdrowia,

       ale również dużo miłości,

        mnóstwa powodów do codziennej radości

       oraz rozpierającej dumy z tych oto zuchów.

      • Dzień Babci i Dziadka

      • Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie - bez Was ani rusz! Zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc, mądrą i serdeczną radę, uśmiech i serce. W dniu Waszego Święta życzymy Wam zdrowia i radości. Wdzięczne Wnuczęta.