• Aktualności

      • Jesteśmy on-line

      • Od 9 listopada w związku z decyzją rządu wszyscy uczniowie pracują online.
       Klasy 1-8 realizują swoje zadania z wykorzystaniem metod zdalnej pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy zdalnej. Wszystkie informacje są przesyłane zarówno do Rodziców, jak i Uczniów za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

       Klasy 0 uczęszczają na zajęcia stacjonarne.

       Tymczasem wszystkim życzymy dużo zdrowia i cierpliwości.

      • Kołbielski cmentarz

      • „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie…” Kardynał Stefan Wyszyński

       W przedostatnim tygodniu października, z okazji zbliżającej się uroczystości  Wszystkich Świętych klasy szóste Szkoły Podstawowej w Kołbieli odwiedziły kołbielski cmentarz.

       Za cel postawiliśmy sobie posprzątanie grobów zarówno żołnierskich, jak i nauczycieli, którzy kiedyś dawno temu pracowali w naszej placówce. Patron szkoły - Armia Krajowa – to także nasze patriotyczne zobowiązanie, żeby pamiętać o Nieznanych Żołnierzach, którzy polegli w obronie Ojczyzny. Dzięki tej akcji oddajemy cześć zmarłym i uczymy się szacunku dla tradycji.
       Zaopatrzeni w niezbędne sprzęty ogrodnicze przystąpiliśmy do pracy, której efekty można podziwiać na zdjęciach. Cieszy nas bardzo to, że tak drobnym gestem możemy oddać hołd bohaterom naszej Ojczyzny.

      • Dzień Edukacji Narodowej

      • Dzień Edukacji Narodowej to jedno z najważniejszych Świąt w naszej szkole. Obchodzimy je zawsze bardzo uroczyście - wdzięczni Nauczycielom i Pracownikom szkoły za ich codzienny trud. Specjalną niespodziankę przygotował Samorząd Uczniowski, który w imieniu wszystkich uczniów wręczył upominki i złożył życzenia:

       W Dniu Edukacji Narodowej do wszystkich Pracowników naszej Szkoły kierujemy te słowa:

       Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonują, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością. Wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom naszej szkoły życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym. 

        

      • XX Dzień Papieski w naszej Szkole

      • Z okazji 100. Rocznicy urodzin naszego wielkiego Rodaka Jana Pawła II uczniowie z naszej szkoły przygotowali piękne laurki. Różnorodne pomysły i staranne ich wykonanie świadczyły o dużym zaangażowaniu. Są one dowodem pamięci i czci, jaką otaczamy jednego z najwybitniejszych Polaków. Nad całością zadania czuwali nasi niestrudzeni Katecheci.

      • Ślubujemy Tobie Szkoło!

      • 6 października odświętnie ubrane Pierwszaki zgromadziły się wraz z wychowawczyniami na sali gimnastycznej, na uroczystości specjalnie im dedykowanej.  W obecności Pocztu Sztandarowego Szkoły odbyło się Ślubowanie Pierwszoklasistów. Całość poprzedziły występy przejętych uczniów klas pierwszych.

       Gościem honorowym uroczystości była pani dyrektor Agata Michalczyk, która przyjęła ślubowanie od Pierwszoklasistów i dokonała pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli, a wychowawczynie wręczały pamiątkowe upominki.

       Pani Dyrektor złożyła Uczniom klas pierwszych życzenia, aby każdy dzień był radosny i szczęśliwy,
       by nauka była dla nich przyjemnością i by znaleźli w naszej Szkole prawdziwą przyjaźń i koleżeństwo.

       Serdecznie gratulujemy Rodzicom tak wspaniałych dzieci i zapraszamy do galerii szkoły,
       aby przynajmniej dzięki fotografiom mogli przybliżyć sobie tę doniosłą uroczystość.

      • Dzień Chłopaka

      • 30 września to tradycyjnie wielkie święto w naszej szkole. Ze względu na obostrzenia odbyły się tylko uroczystości klasowe. Był to jednak dzień wyjątkowy i bardzo miły. Chłopcy i Panowie zostali obdarowani miłymi, czasami zaskakującymi upominkami. 

       Wszystkim wspaniałym Chłopakom z naszej Szkoły czy to się tu uczą, czy też pracują składamy serdeczne życzenia - dużo zdrówka i radości :-)

     • Nagłówek

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.