• Aktualności

      • Jesteśmy on-line

      • Od 9 listopada w związku z decyzją rządu wszyscy uczniowie pracują online.
       Klasy 1-8 realizują swoje zadania z wykorzystaniem metod zdalnej pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy zdalnej. Wszystkie informacje są przesyłane zarówno do Rodziców, jak i Uczniów za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

       Klasy 0 uczęszczają na zajęcia stacjonarne.

       Tymczasem wszystkim życzymy dużo zdrowia i cierpliwości.

      • Kołbielski cmentarz

      • „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie…” Kardynał Stefan Wyszyński

       W przedostatnim tygodniu października, z okazji zbliżającej się uroczystości  Wszystkich Świętych klasy szóste Szkoły Podstawowej w Kołbieli odwiedziły kołbielski cmentarz.

       Za cel postawiliśmy sobie posprzątanie grobów zarówno żołnierskich, jak i nauczycieli, którzy kiedyś dawno temu pracowali w naszej placówce. Patron szkoły - Armia Krajowa – to także nasze patriotyczne zobowiązanie, żeby pamiętać o Nieznanych Żołnierzach, którzy polegli w obronie Ojczyzny. Dzięki tej akcji oddajemy cześć zmarłym i uczymy się szacunku dla tradycji.
       Zaopatrzeni w niezbędne sprzęty ogrodnicze przystąpiliśmy do pracy, której efekty można podziwiać na zdjęciach. Cieszy nas bardzo to, że tak drobnym gestem możemy oddać hołd bohaterom naszej Ojczyzny.

      • Dzień Edukacji Narodowej

      • Dzień Edukacji Narodowej to jedno z najważniejszych Świąt w naszej szkole. Obchodzimy je zawsze bardzo uroczyście - wdzięczni Nauczycielom i Pracownikom szkoły za ich codzienny trud. Specjalną niespodziankę przygotował Samorząd Uczniowski, który w imieniu wszystkich uczniów wręczył upominki i złożył życzenia:

       W Dniu Edukacji Narodowej do wszystkich Pracowników naszej Szkoły kierujemy te słowa:

       Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonują, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością. Wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom naszej szkoły życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym. 

        

      • XX Dzień Papieski w naszej Szkole

      • Z okazji 100. Rocznicy urodzin naszego wielkiego Rodaka Jana Pawła II uczniowie z naszej szkoły przygotowali piękne laurki. Różnorodne pomysły i staranne ich wykonanie świadczyły o dużym zaangażowaniu. Są one dowodem pamięci i czci, jaką otaczamy jednego z najwybitniejszych Polaków. Nad całością zadania czuwali nasi niestrudzeni Katecheci.

      • Ślubujemy Tobie Szkoło!

      • 6 października odświętnie ubrane Pierwszaki zgromadziły się wraz z wychowawczyniami na sali gimnastycznej, na uroczystości specjalnie im dedykowanej.  W obecności Pocztu Sztandarowego Szkoły odbyło się Ślubowanie Pierwszoklasistów. Całość poprzedziły występy przejętych uczniów klas pierwszych.

       Gościem honorowym uroczystości była pani dyrektor Agata Michalczyk, która przyjęła ślubowanie od Pierwszoklasistów i dokonała pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli, a wychowawczynie wręczały pamiątkowe upominki.

       Pani Dyrektor złożyła Uczniom klas pierwszych życzenia, aby każdy dzień był radosny i szczęśliwy,
       by nauka była dla nich przyjemnością i by znaleźli w naszej Szkole prawdziwą przyjaźń i koleżeństwo.

       Serdecznie gratulujemy Rodzicom tak wspaniałych dzieci i zapraszamy do galerii szkoły,
       aby przynajmniej dzięki fotografiom mogli przybliżyć sobie tę doniosłą uroczystość.

      • Dzień Chłopaka

      • 30 września to tradycyjnie wielkie święto w naszej szkole. Ze względu na obostrzenia odbyły się tylko uroczystości klasowe. Był to jednak dzień wyjątkowy i bardzo miły. Chłopcy i Panowie zostali obdarowani miłymi, czasami zaskakującymi upominkami. 

       Wszystkim wspaniałym Chłopakom z naszej Szkoły czy to się tu uczą, czy też pracują składamy serdeczne życzenia - dużo zdrówka i radości :-)