• Aktualności

      • Solidarni z Ukrainą

      • Pragniemy wyrazić nasze poparcie dla Narodu Ukraińskiego i dla prawa każdego Narodu do wolności.
       Nigdy więcej wojny!

       Zachęcamy wszystkich do zaangażowania i wspierania Uchodźców.

      • REKRUTACJA

      • Terminy przyjmowania zgłoszeń i wniosków
       do oddziałów przedszkolnych oraz do klas I

       Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli wzorem ubiegłych lat, uprzejmie informuje, iż od dnia 14 lutego 2022 roku, rozpoczyna się proces rekrutacji dzieci na rok szkolny 2022/2023.

       W pierwszej kolejności tj. od dnia 14 lutego 2022 roku przyjmowane będą deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego – dokument przygotowany został z myślą o dzieciach najmłodszych (urodzonych w 2017r i 2018r) uczęszczających obecnie do oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w naszej szkole – na przedmiotowe deklaracje czekamy do dnia 21 lutego 2022 roku.

       Dla dzieci z roczników wskazanych powyżej, które nie uczęszczały do naszej placówki są przewidziane pojedyncze miejsca. Celem zapisu należy złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola. Wniosek można złożyć w terminie 22.02.2022r – 07.03.2022r.:

       - deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego - Pobierz

       - wniosek o przyjęcie do przedszkola - Pobierz

       - załącznik nr 1, 2, 3 i 4 do wniosku - oświadczenia - zał. 1 - Pobierz; zał. 2 - Pobierz; zał. 3 - Pobierz; zał. 4 - Pobierz

       - zarządzenie Wójta nr 5/2022 - Pobierz

       - procedura rekrutacji dzieci do oddziałów przedszkolnych - Pobierz

       Również w terminie od 14 lutego 2022 roku można będzie zgłosić dziecko 6-letnie (urodzone w 2016r) do realizacji obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego tzw. „0” – dzieci przyjmowane będą na podstawie prawidłowo wypełnionego i złożonego zgłoszenia –formularze składamy w terminie do dnia 1 marca 2022 roku.

       - zgłoszenie do oddziału 0 dla 6-latka - Pobierz

       - zarządzenie Wójta nr 4/2022 - Pobierz

       Dzieci 7-letnie (urodzone w 2015r) zapisywane będą do klas pierwszych na podstawie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia (formularz „Zgłoszenie” dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie naszej placówki) oraz na podstawie wniosku o przyjęcie do klasy I (formularz dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły). Termin przyjmowania wymienionych wyżej dokumentów to 21.02.2022r – 07.03.2022r.

       - zgłoszenia do klasy I - Pobierz

       - wniosek o przyjęcie do klasy I - Pobierz

       - zarządzenie Wójta nr 6/2022 - Pobierz

      • Karnawał

      • Karnawał to czas zabawy. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawili się uczniowie klasy IIA 24 lutego. W sali lekcyjnej, inaczej niż zwykle pojawili się uczniowie w przebraniach. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Spider-Mana,  Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W sali było bardzo kolorowo. Uczniowie uczestniczyli  w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.  Aby zapobiec zmęczeniu na dłużej,  rodzice wyposażyli swoje pociechy w dodatkowy posiłek, w postaci kalorycznego pączka- jak przystało na tłusty czwartek. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok…

                                                                                      Katarzyna Bogdańska