• Aktualności

      • Rekrutacja PMDK w Otwocku

      • Szanowni Państwo,

       w dniach 4 - 15 maja 2020 r. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku prowadzi rekrutację online na rok szkolny 2020/2021. W swojej bogatej ofercie posiada interesujące, wszechstronnie rozwijające i inspirujące zajęcia: plastyczne, muzyczne, sportowe, naukowe, językowe. Zajęcia są bezpłatne, a rekrutacja na nie odbywa się w tym roku drogą elektroniczną.

      • Zapisy do świetlicy szkolnej

      • Świetlica szkolna działająca przy Szkole Podstawowej w Kołbieli ogłasza rozpoczęcie zapisów uczniów klas I – III oraz uczniów klas IV – VIII do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021.

          Termin przyjmowania kart zgłoszeniowych uczniów chętnych do korzystania ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2020/2021 rozpocznie się 10 maja i będzie trwał do 20 maja 2020 roku.

          Wypełnione karty zgłoszeniowe ( obecnie nie dołączamy zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców) dostarczamy do  Szkoły Podstawowej od poniedziałku do piątku w godzinach  8.00 – 15.00 lub wrzucamy do skrzynki na listy, która znajduje się przy wejściu do budynku szkoły lub przesyłamy pocztą elektroniczną wypełnioną kartę zgłoszeniową na  adres e-meil szkoły spkolbiel@kolbiel.pl  oznaczając ją tematem „Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021”.

          Karty zgłoszeniowe w formacie dokument pdf lub formacie dokument  word można  pobrać  z dziennika elektronicznego Librus:

       format pdf: dziennik Librus - zakładka  organizacja szkoły → pliki szkoły →   Regulamin świetlicy szkolnej – Załącznik numer 2( dla klas I - III) lub Załącznik numer 4 ( dla klas IV – VIII)  łącznie z Klauzulą Informacyjną o Przetwarzaniu Danych Osobowych w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli.

       format dokument word: dziennik Librus - zakładka  organizacja szkoły → pliki szkoły →  Regulamin Świetlicy Szkolnej załącznik numer 2 KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA – UCZNIA KLASY I – III DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ lub Regulamin Świetlicy Szkolnej  załącznik numer 4 KARTA OBJĘCIA OPIEKĄ ŚWIETLICOWĄ UCZNIA KLASY IV – VIII łącznie z Klauzulą Informacyjną o Przetwarzaniu Danych Osobowych w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli. .

          Lista uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej zostanie wywieszona na tablicy informacyjnej dnia 1września 2020 r.

          Dodatkowy termin zapisów to początek miesiąca września.